Dijous, 27 Octubre 2016 11:32

Carme Forcadell visita La Muntanyeta

La presidenta del Parlament, Carme Forcadell, va visitar aquest dimarts dia 25 el nostre centre. Durant la visita als diferents serveis, com són l'escola, el taller i la residència, la presidenta va poder conèxier de primera mà la tasca i teràpies que s'hi realitzen.

Diversos representants de l'equip directiu del centre van acompanyar la presidenta del Parlament i el delegat del Govern a Tarragona, Oscar Peris, en la visita pel centre, per tal de donar-los a conèixer la situació actual i els projectes de futur de la nostra entitat.

En aquesta visita, la presidenta ens va encoratjar a seguir treballant, i va agrair a tots els professionals la gran tasca que realitzen dia a dia. Des de La Muntanyeta, també volem donar les gràcies a la presidenta per la seva estada al nostre centre i tota l'atenció que ens va dedicar.

Destacats

Col·laboradors

 • AEQT
 • LA CANONJA
 • CARGILL
 • COVESTRO
 • EL CATLLAR MINI
 • FLUOR MINI
 • FORD TARRACO CENTER
 • ICAT
 • MESSER
 • NASTIC
 • YZAGUIRRE
 • GOMA CAMPS
 • TauSalut
 • Peix Blau
 • Viscas Mini New Project
 • Nika Mini
 • Ag Planning
 • Camping Trillas
 • Autocars Carrera
 • Colla Jove
 • Bailaimet
 • Teatre La Sala Mini New Project
 • Canon
 • CAT
 • Fertasa
 • Essity

Qui som?

appc1

L'Associació Provincial de Paràlisi Cerebral (APPC) de Tarragona és una entitat sense ànim de lucre, fundada en 1977 i dedicada a l'atenció integral de nens i adults afectats de paràlisi cerebral o altres encefalopaties de tractaments afins.

On som?

mapa1

C/ Muntanya de Sant Pere, s/n
43007 Tarragona

 

Contactar

contactar1

Tel: 977 21 76 04
Contactar per e-mail

Connecta amb nosaltres

Facebook
Twitter
Youtube
Email
Linkedin