Dijous, 01 Setembre 2016 14:26

Viu Santa Tecla amb La Muntanyeta

En el marc de les festes de Santa Tecla, s'han organitzat diverses activitat solidàries en què la nostra entitat participarà, d'una manera o altra. A continuació, us detallem els diversos actes per tal que pugueu viure Santa Tecla amb La Muntanyeta.

Dimarts 13 de setembre, la nostra escola rebrà la visita de la Víbria, en el marc dels actes Santa Tecla a les escoles. Aquesta visita s'emmarca en la col·laboració amb els Diables Voramar, en motiu dels 10 anys de la Vibrieta.

Dissabte 17 de setembre, a les 20:30h hores, l'escola Art i Flamenc organitza una exhibició de ball oberta a tothom. Tindrà lloc al Moll de Costa, al davant del Port Tarraco, i al finalitzar la gala es farà un sorteig solidari de diferents obsequis, els beneficis del qual es destinaran a La Muntanyeta.

L'endemà, diumenge 18, comptarem amb dos actes. Per una banda, Al Trot Teatre participa a l'acte "Dóna el xumet a la Víbria", en motiu de la col·laboració esmentada anteriorment, i oferiran la performance teatral "Oh xumet!". El mateix dia, a la plaça de la Font, Nou Ritme celebra una Masterclass de zumba solidària amb La Muntanyeta, ja que també oferiran diferents sortejos per recaptar fons per al nostre centre.

I no ens volem oblidar de la Festa per tothom, en la qual també hi participarem.

Que gaudiu de les festes!

CONSULTA EL PROGRAMA DE LES FESTES DE SANTA TECLA

 

Destacats

Col·laboradors

 • AEQT
 • LA CANONJA
 • CARGILL
 • COVESTRO
 • EL CATLLAR MINI
 • FLUOR MINI
 • FORD TARRACO CENTER
 • ICAT
 • MESSER
 • NASTIC
 • YZAGUIRRE
 • GOMA CAMPS
 • TauSalut
 • Peix Blau
 • Viscas Mini New Project
 • Nika Mini
 • Ag Planning
 • Camping Trillas
 • Autocars Carrera
 • Colla Jove
 • Bailaimet
 • Teatre La Sala Mini New Project
 • Canon
 • CAT
 • Fertasa
 • Essity

Qui som?

appc1

L'Associació Provincial de Paràlisi Cerebral (APPC) de Tarragona és una entitat sense ànim de lucre, fundada en 1977 i dedicada a l'atenció integral de nens i adults afectats de paràlisi cerebral o altres encefalopaties de tractaments afins.

On som?

mapa1

C/ Muntanya de Sant Pere, s/n
43007 Tarragona

 

Contactar

contactar1

Tel: 977 21 76 04
Contactar per e-mail

Connecta amb nosaltres

Facebook
Twitter
Youtube
Email
Linkedin