Webmail APPC   |   Qui som?   |   On som?   |    Contactar

 1344297219 FaceBook 24x24 1344297235 Twitter 24x24 1344297239 Google 24x24 1344297242 Youtube 24x24

Viu Santa Tecla amb La Muntanyeta

En el marc de les festes de Santa Tecla, s'han organitzat diverses activitat solidàries en què la nostra entitat participarà, d'una manera o altra. A continuació, us detallem els diversos actes per tal que pugueu viure Santa Tecla amb La Muntanyeta.

Dimarts 13 de setembre, la nostra escola rebrà la visita de la Víbria, en el marc dels actes Santa Tecla a les escoles. Aquesta visita s'emmarca en la col·laboració amb els Diables Voramar, en motiu dels 10 anys de la Vibrieta.

Dissabte 17 de setembre, a les 20:30h hores, l'escola Art i Flamenc organitza una exhibició de ball oberta a tothom. Tindrà lloc al Moll de Costa, al davant del Port Tarraco, i al finalitzar la gala es farà un sorteig solidari de diferents obsequis, els beneficis del qual es destinaran a La Muntanyeta.

L'endemà, diumenge 18, comptarem amb dos actes. Per una banda, Al Trot Teatre participa a l'acte "Dóna el xumet a la Víbria", en motiu de la col·laboració esmentada anteriorment, i oferiran la performance teatral "Oh xumet!". El mateix dia, a la plaça de la Font, Nou Ritme celebra una Masterclass de zumba solidària amb La Muntanyeta, ja que també oferiran diferents sortejos per recaptar fons per al nostre centre.

I no ens volem oblidar de la Festa per tothom, en la qual també hi participarem.

Que gaudiu de les festes!

CONSULTA EL PROGRAMA DE LES FESTES DE SANTA TECLA